Petr DRIVE, 26 let
Česká republika, Brno
Plynové zařízení auta je k ničemu! V roce 2017 všichni šetří pomoci tohoto přístroje... Vaše auto má velkou spotřebu? Teď to NENÍ PROBLÉM!

Jak často jste slyšeli od známých nebo přátel fráze: “Super auto, chtěl bych takové…Ale jakou má spotřebu! Výdaje za palivo mě zničí!”. Já to slyším pořad. Ukazuje se, že vybíráme nikoli auto, ale možnost jezdit levněji. Určitě budete souhlasit, že toto není správně.

Dnes povím jeden malý trik, který vám umožní utrácet za benzin téměř 2 krát méně bez ohledu na spotřebu Vašeho auta!

Jednou můj kamarád přijel do mé dílny s novým autem. No, jak novým, koupil ho někde v bazaru. Zkontroloval jsem ho a zjistil, že na palivové hadici je nějaký jasně žlutý prvek, který zjevně není z továrny. Ukázal jsem to svým klukům a nikdo nevěděl, co je to za díl.

Zeptal jsem se teda kamaráda, jestli vůbec ví, že má pod kapotou detail navíc? Řekl mi, že bývaly majitel vozu instaloval nějaký šetřič paliva. A pokud ho nepotřebujeme, tak máme ho sundat.

Před pár lety jsem slyšel, že existují speciální přístroje, které snižují spotřebu benzínu. Ale najít je v Česku nebylo možné. A teď vidím takový přístroj na vlastní oči!

Přišel jsem domu a prohrabal internet. Našel jsem webové stránky výrobce přístroje s názvem “Fuelfree”,a přečetl jsem všechny informace.

Poté jsem začal sbírat informace o tomto přístroji a našel jsem vědecký článek , ve kterém je vše podrobně vysvětleno. Už jsem neměl žádné pochybnosti.

Jednoduše instalujete přístroj na hadici přívodu paliva. To prochází magnetickým polem, které je vytvořeno šetřičem. Molekuly paliva jsou rovnoměrně rozděleny, a jeho spalování v motoru se stává účinnější. Tím spotřeba benzínu (nebo nafty) klesá na 30-40%, a tedy i platit za něj budete výrazně méně.

Ihned jsem si objednal tento přístroj přímo z webu. Rozhodl jsem se provést experiment.

Nainstaloval a jel jsem testovat. Musím říct, že spotřeba na dálnici vždy mám kolem 6 litrů a ve městě (kde jezdím častěji), spotřeba paliva neklesala pod 8, obvykle 8,5 až 9 na 100 km. Projel jsem 100 km a nemohl jsem uvěřit přístrojům - spotřeba benzínu byla o 2,3 litru méně, než je obvyklé . Navíc jsem si všiml, že motor začal běžet mnohem hladší a tiše.

Pověděl jsem o tom klukům v dílně a samozřejmě, že byli šokované a vzrušené. A já je chápu, vždyť ceny pohonných hmot se nyní rostou strašně rychle!

Mimochodem, přístroj lze instalovat nejen na osobní automobily, ale také na dodávky, náklaďáky a motocykly. Bez ohledu na to, jaký máte druh motoru – benzínový, naftový nebo vstřikovače plynu. Pro řidiče kamionů, taxikáři, a ti, kteří tráví celé dny za volantem a platí palivo z vlastní kapsy je šetřič “Fuelfree” prostě nenahraditelná věc.

Přístroj je NAPROSTO BEZPEČNÝ a nemá vliv na ostatní části vozu.

Zvláště chci poznamenat, že popularita přístroje roste, a teď se objevují všelijaké mistři, které nabízejí instalaci šetřiče na vozidlo za 7-8 tisíc

POZOR! JSOU TO PODVODNÍCI!

Přístroj je možno objednat přímo na stránkách výrobce (jak to udělal já) a mnohem levnější. V prodejnách autodílů vy ho nenajdete. Nainstalovat ho každý bude schopen sám. Protože v návodu je vše podrobně popsáno

Takže se postarejte o benzín a své peníze! Všem hodně štěstí na silnicích!

PŘEJÍT NA STRÁNKY

O mně

Pracuji jako automechanik, baví mě samotný proces modernizace, ale ještě více miluji konečný výsledek, rad něco měním … Zobrazit více

Skupiny

Skládá se
  • DRIVE2 Ostrava
  • Klub Technických Maniaků
  • Drift
Benzin vydrží DLOUHO!
Tady je to, co pomůže ušetřit!
Utrácet za benzin méně?
Je to snadné, pokud nainstalujete...

Komentáře

122
Tomáš Novotný
14:52

Tvůj blog čtu vždy! Velmi užitečné články, respekt!

Roman Soukup
11:37

Zajímavé, slyším to poprvé. Pokud to opravdu existuje, pak ihned objednám!

Štěpán Kadlec
12:24

Péťo, jsi super! Další trik, to beru!

Zdeněk Pospíšil
15:27

Podíval jsem se na stránky ,něco na tom bude. Už jsem si objednal sobě a manželce))) Uvidíme, jaká bude úspora.

Petr DRIVE
16:11

Napiš pak, jaké máš pocity. Kluci, nemlčíme, sdílíme zkušenosti z použití přístroje!

Josef Moravec
18:38

Na jaké auto můžu nainstalovat přístroj? Jde to na Renault Duster?

Honza Valenta
15:40

vypadá, že to jde na kterékoliv

Matyáš Janda
14:02

Dnes jsem natankoval 95 a bylo to 35,6 Kč za litr! Není to moc? Řeknete mi někdo, jak dlouho tento bordel bude pokračovat…

Petr Mašek
14:17

Objednal jsem šetřič před týdnem. Dříve na benzin jsem dával litr měsíčně. Ted to vyšlo na 700 Kč, i když najeto mám stejně. Závěr – přístroj funguje a šetří!)

Martin Kadlec
17:53

Jsou tu nějaké fyziky? Řekněte, jak funguje?

Adam Sýkora
11:23

Tady je to, co napsáno na stránkách:
“Jakmile palivo projde silným magnetickým polem, dochází ke štěpení uhlovodíkového řetězce (sraženina uhlovodíkových molekul, které jsou základem každého paliva) složky, které jsou následně aktivovány.
V důsledku disperze uhlovodíkového řetězce dochází k efektivnějšímu spalování paliva. Také se zvyšuje výkon vašeho vozidla, snižuje se spotřeba hořlavé směsi, zlepšuje se práce motoru”.

Aleš Horvát
13:05

TO JE TEDA SÍLA! A co když obyčejné magnety zafixovat lepicí páskou? Bude to fungovat?

Vladislav Doležal
14:19

Raději zafixuj lepicí páskou sebe

Radek Kovář
18:39

Mám Opel Insignia, spotřeba cca. 5 litrů. S šetřičem - vychází 3,7. Skvělá věc, Péťo, díky za radu!

Anna Slavíková
16:22

Zajela jsem do autoservisu a zeptala jsem se, zda instaluji tento přístroj. Cena je 7 tisíc +2500 samotný přístroj. A že to není ani Fuelfree”,a nějaká Čína. To je teda nehoráznost! Rozhodla jsem si objednávat na stránkách, tam alespoň dávají záruku a nejsou to podvodnici!

Denis Kratochvíl
12:11

Jsem taxikář a dělám v noci. Během noci najezdím 150-200 km. Dříve jsem utrácel za benzin 600-650 Kč., je to 30% zisku. Nainstaloval šetřič a nyní platím o 200 Kč méně. Náklady vynaložené na koupi přístroje již se mi vrátily. Děkuji za radu

Václav Tichý
13:46

Nejezděte do autoservisu, tam nekonečně oblbují. Přístroj jsem objednal na stránkách a sám nainstaloval, i když moc tomu nerozumím. Plnou nádrž nyní spotřebuji za tři týdny místo dvou. Ееее!

Radek Novák
16:15

Snížení spotřeby z 17,6 litrů na 14,7!! Krása!

Libor Kment
18:59

Jaké máš auto?

Pavel Linhart
15:03

Škoda Octavia A5

Roman Švec
15:34

Pomozte mi, prosím, mám takovou situaci! Před měsícem jsem změnil palivové čerpadlo a teď auto spotřebuje 30 litrů na 100 km. Mám Daewoo Assol 1.6. Pomůže mi šetřič?

Ivan Minařík
17:10

Oprava ti pomůže, troll! Zkontroluj svíčky, kabely, cívky. Palivové čerpadlo, pokud máš originální, za to nemůže. Šetřič nainstaluješ až potom.

Přidat komentář